Фамилна делукс стая

  • 52 m2
  • 4 гости
  • 1 спалня + 2 единични легла
  • 1 баня с душ
  • Безплатен WiFi
  • Климатик

Подходяща за: 
2 възрастни с 2 деца (до 11,99 г.)
3 възрастни с 1 дете (до 11,99 г.)
1 възрастен с 3 деца (до 11,99 г.)
4 възрастни

Просторна фамилна делукс стая, подходяща за семейства с деца, с удобна конфигурация – две
свързани помещения за максимално удобство. Една стая със спалня и една стая с две двойни легла. Разполага с балкон, климатик, LCD телевизор, хладилник тип-минибар и сейф. Идеален избор за комфортна семейна почивка.

Предлага се безплатно бебешко креватче при заявка.

Тераса и гледка

Балкон или тераса

Бебешко креватче

При заявка (безплатно)

Спалня

И 2 единични легла

Удобства

Климатик
Телевизор и кабелна телевизия
Безплатен Wi-Fi
Халати
Сешоар
Хавлии
Тоалетни принадлежности
Сейф
Балкон или тераса
Хладилник тип мини-бар
Свържете се с нас
Изпратете запитване

    Разгледайте още

    отзиви за хотел Опал - Слънчев бряг

    Какво казват нашите гости

    Много хубав хотел в центъра, но далеч от шума. Отличен за спокойна почивка, за семейства, двойки. Хигиената е на високо ниво, изключително чисто. Ежедневно почистване на стаите и смяна на кърпи... Добър Wi-Fi, отлична закуска на шведска маса. Възхитени сме от хотела и дружелюбието на домакините. Всички препоръки! Близо е до плажа и близо до центъра.
    Dragan Zivanovic
    Google Review
    Стаите бяха добре. Леглата бяха удобни, а душът беше чист и приятен. Може би е добре да си носите разклонител, тъй като в нашата стая имаше два безплатни контакта, но това не беше проблем за нас. Храната винаги беше отлична, както сутрин, така и следобед. Не е страхотна, но нямам оплаквания. Персоналът е много приятелски настроен и услужлив.
    Huub Vingerling
    Google Review
    Невероятен хотел, любезен персонал винаги усмихнати, невероятна храна, постоянно чисти стаи, всичко е на ниво.
    Kiril Chapkanov
    Google Review
    Прекарахме страхотно тук. Рецепционистите бяха много мили и говореха много добре английски. Стаите бяха много чисти, когато пристигнахме. Бяхме резервирали 5 стаи и единствените проблеми в някои от тях бяха неща като неработещ сешоар, дистанционното за телевизора без батерии или душът, който се отделяше от водното налягане. Всички проблеми бяха решени бързо с помощта на персонала и не бяха проблем. Имахме опция само за закуска, храната беше много вкусна и имаше от какво да избираш. Басейнът е чист, както и шезлонгите. Много хубаво!
    Iza
    Google Review
    Close